Pod Lipą

Zapraszamy także:

„Pod Lipą” w miejscowości Zgon


Domek wypoczynkowy „Pod Lipą” znajduje się w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal jeziorem Mokre, które posiada rzadko spotykaną dziś I klasę czystości wody oraz prowadzi przez nie, szlak kajakowy rzeki Krutyni. 

Cicha i ciekawa architektonicznie wioska oferuje wyjątkowe atrakcje dla Kajakarzy, Wędkarzy, Turystów pieszych i rowerowych. Atutem naszego jeziora jest brak szalonych motorówek oraz nadmiernego szumu i zgiełku charakterystycznego dla głównego szlaku Jezior Mazurskich. Oprócz walorów przyrodniczych i turystycznych znajdziecie Państwo spokojne miejsce na relaks i odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Dom położony jest z dala od drogi głównej, przy ścianie lasu.

Doskonałe warunki do uprawiania turystyki kajakowej oferuj (punk etapowy na Mazurskim szlaku Krutyni) i żeglarskiej. Wyjątkowe warunki okolicy docenią także Wędkarze, Turyści rowerowi oraz Uprawiający turystykę pieszą. 

Zgon to wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki, położona na południowym brzegu jeziora Mokre. Przez wieś przebiega Droga krajowa nr 58. Istnieje tu także przystanek autobusowy PKS. W miejscowości znajdują się dwa sklepy, bary, klub i dyskoteka, PTTK. Wypożyczalnie (łodzie, kajaki, rowery) oferują sprzęt na miejscu lub organizują spływy.

Oferujemy:
Domek drewniany 6 osobowy:
– na piętrze znajduje się sypialnia 2 osobowa,
– na parterze – znajduje się salon z możliwością spania dla 2-os wyposażony w TV, 
– sypialnia 2 osobowa,
– kuchnia z pełnym wyposażeniem,
– łazienka z natryskiem i oddzielnie wc. 

Goście wypoczywający korzystają z:
– wiaty grillowej, miejsc parkingowych, miejscem na ognisko.
– teren wokół domu jest bardzo duży, otoczony malowniczą zielenią, i dziką przyrodą.

 1,129 total views,  2 views today